NOELIE Purifying & Balancing Arctisztító gél, 100 ml

Gyengéden tisztító, luxuskészítmény válogatott bioaktív összetevőkkel

33.990 Ft

(339.900 Ft / l, 27% ÁFÁ-val - Szállítási díjak )

Tartalom: 100 ml

Még 3 darab raktáron

Kiszállítás szeptember 16., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Irritált, érzékeny és tisztátalan bőrre
  • Kiegyensúlyozó és regeneráló
  • Hidratálás és rugalmasság

Cikkszám: CARL-SW10001, EAN: 4260654630213

Gyakran együtt vásárolt a NOELIE Scalp Stimulating & Purifying Sampon, 200 ml termékkel

NOELIE Purifying & Balancing Arctisztító gél, 100 ml 33.990 Ft (339.900 Ft / l)
NOELIE Scalp Stimulating & Purifying Sampon, 200 ml 20.990 Ft (104.950 Ft / l)
Teljes összeg: 54.980 Ft
Leírás

Ez a fényűző tisztítógél a harmonizáló tisztítás és tápláló ápolás kényeztető kombinációját kínálja. A bőrbarát kókusz felületaktív anyagok nagyon óvatosan távolítják el a szennyeződéseket vagy a sminkeket anélkül, hogy megtámadnák a védőbevonatot vagy megzavarnák a bőr pH-értékét. A gyengéd készítmény még az érzékeny szemkörnyékre is alkalmas. Szúrós csodabogyó és orbáncfű kivonatait tartalmazza, amelyek enyhítő hatásúak és finomítják a pórusokat, míg a fehér tea gyömbér kivonatokkal, komlóval és körömvirággal kombinálva serkenti a sejtek regenerálódását, és támogatja az elasztin és a kollagén termelését. A rizsfehérje-hidrolizátum elősegíti a bőr rugalmasságát. Ugyanakkor a bőr intenzíven hidratálódik és új rugalmasságot kap a tisztítás során.

Alkalmazás:

  • 3-4 pumpálásnyi gél.
  • Óvatosan melegítse fel a gélt testhőmérsékletűre ujjhegyeivel, így aktiválódnak az értékes bioaktív összetevők.
  • Körkörös mozdulatokkal masszírozza a rendkívül hatékony gélt a megnedvesített bőrbe, a hajvonalig, míg teljesen felszívódik.
  • Ezután meleg borogatással távolítsa el.

Tipp: Az optimális nedvességellátás érdekében, közvetlenül utána kényeztesse bőrét a Herbal Infusion Hydrating Tonikkal.

Márka: NOELIE
Terméktípusok: Arctisztító
Bőrtípus: Minden bőrtípus, Irritált bőr, Érzékeny bőr, Tisztátalan bőr
Tulajdonságok: Műanyag-csökkentett
Minősítések: BDIH - Cosmos Organic
Arctisztító (konzisztencia): Fürdőgél
Csomagolás típusa: tubus
Gyártó: NOELIE Deutschland Distribution GmbH & Co. KG, Klingholzstraße , 65189, Wiesbaden, Németország, service@noelie.com
Összetevők (INCI)

Aloe Barbensis (Aloe Vera) Leaf Juice[1], Aqua, Sorbit, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Papaver Somniferum Seed Oil[1], Rosa Canina Seed Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Hydrolized Rice Protein, Hypericum Perforatum Flower/Leaf Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Fucus Vesiculosus Extrakt, Ruscus Aculeatus Root Extract, Humulus Lupulus (Hops) Cone Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Chamomille Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Tocopherol (Vitamin E), Maris Sal, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Helianthus Annuus Seed Oil, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Magnesium Aluminium Silicate, Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Parfum (Fragrance)[2], Phenylethanol, Citricacid, P-Anisic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Linalool[2]

  1. ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
  2. természetes illóolajokból

Ajánljuk hozzá

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: NOELIE Purifying & Balancing Arctisztító gél

4 vásárlói vélemény más nyelven

4,2 az 5 csillagból
5 csillag
4 (66%)
4 csillag
0 (0%)
3 csillag
1 (16%)
2 csillag
1 (16%)
1 csillag
0 (0%)

6 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 4 vásárlói vélemény más nyelven.