Terra Naturi SENSITIV arctonik, 200 ml

A ragyogóan szép arcszínért

940 Ft

(4.700 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 200 ml

Még 8 darab raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 17.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Száraz és érzékeny bőrre
  • Bio mandulavirág- és zabkivonattal
  • Parfüm- és alkoholmentes formula

Gyakran együtt vásárolt a Terra Naturi VITAL feszesítő szemkörnyékápoló krém, 15 ml termékkel

Terra Naturi SENSITIV arctonik, 200 ml 940 Ft (4.700 Ft / l)
Terra Naturi VITAL feszesítő szemkörnyékápoló krém, 15 ml 710 Ft (47.333 Ft / l)
Teljes összeg: 1.650 Ft
Leírás

A SENSITIV arctonikkal tiszta, friss és ragyogóan szép arcszínt érhet el. A termék bio mandulavirág- és zabkivonattal gazdagított, így különösen gyengéden ápolja a bőrt. A formulában található betain emellett hidratálja a bőrt.

Használat:

  • Reggel és este vigye fel egy vattakorongra, majd gyengéden törölje át vele a megtisztított arcot, nyakat és dekoltázst.
  • A szem- és az ajakkörnyéket hagyja ki.
Cikkszám: XOF-MUE-490553
Tartalom: 200 ml
EAN: 2200307738448
Márka: Terra Naturi
Konzisztencia/adagolási forma: Folyadék
Terméktípusok: Arcvíz és Tonik
Bőrtípus: Érzékeny bőr
Tulajdonságok: Alkoholmentes, Unisex, Illatmentes, Vegan
Illatjegyek: Illatsemleges
Minősítések: NaTrue
Tárolási megjegyzés: Száraz, hűvös helyen és fénytől védve tárolandó
Csomagolás típusa: palack
Összetevők (INCI)

Aqua, Glycerin, Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. ellenőrzött biológiai termesztésből származó összetevők
Jogi információk
Gyártó: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Németország, www.femia.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Terra Naturi SENSITIV arctonik

2 vásárlói vélemény más nyelven

3,6 az 5 csillagból
5 csillag
0 (0%)
4 csillag
3 (60%)
3 csillag
2 (40%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

5 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 2 vásárlói vélemény más nyelven.


Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder